• Pozývame všetkých budúcich prváčikov a ich rodičov na Zápis do 1. ročníka našej školy.

•  Zápis do 1. ročníka

Základnej školy Harmanec 10, 976 03 Harmanec sa bude konať v dňoch:

3. a 12. apríla 2023 v čase od 12.00 do 17.00 hod.

Na zápis prídu osobne obidvaja rodičia /zákonní zástupcovia spolu s dieťaťom.

Na zápis treba doniesť:

- preukaz totožnosti rodiča /zákonného zástupcu,

- rodný list dieťaťa.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do 1. ročníka ZŠ musí byť zapísané aj dieťa, ktorého zákonný zástupca požiadal riaditeľa MŠ o pokračovanie v plnení povinného predprimárneho vzdelávania. Zákonný zástupca dieťaťa dodatočne doloží príslušné rozhodnutie vydané riaditeľom MŠ.

Zapísaní môžu byť všetci predškoláci, ktorých rodičia/zákonní zástupcovia o to prejavia záujem.

V prípade, že dieťa nedosiahlo školskú spôsobilosť, treba požiadať riaditeľstvo materskej školy, ktorú dieťa navštevuje, o pokračovanie v plnení predprimárneho vzdelávania.

K žiadosti sa prikladá:

- písomný súhlas príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie,

- písomný súhlas všeobecného lekára pre deti a dorast,

- informovaný súhlas zákonného zástupcu dieťaťa.

27. marec 2023 od 15,30 hod.

Spoločné rodičovské združenie MŠ a ZŠ v priestoroch ZŠ

www.zsharmanec.edupage.org, janaharmanec@gmail.com, +421908866100