• Milá návšteva

• Ešte pred Vianocami nás navštívil pán hlavný inžinier Mestských lesov Banská Bystrica, Ing. Jozef Jankov. S pani riaditeľkou pripravovali pre nás rôzne aktivity, aby sme lepšie spoznali naše lesy a ešte viac porozumeli prírode. Dokonca s nami aj vylosoval adventnú sladkosť. Radi ho opäť v škole uvítame.

• Nezabúdame ani na vtáčiky

• Na pracovnom vyučovaní sme naučili vyrábať z plastových fliaš kŕmidlá pre vtáčiky. Hneď sme im tam nasypali samé dobroty a zavesili na náš, síce už nežijúci, ale veľmi potrebný, stromček na školskom dvore.

• Ježiško na nás nezabudol ....

• Po zimných prázdninách sme opäť zasadli do školských lavíc, ale ......hneď ráno sme videli, že Ježiško na nás nezbudol. Pod stromčekom na nás čakalo od Štedrého dňa veľké množstvo kníh, hier, slúchadlá k počítačom a sľúbený pingpongový stôl. Veľmi, veľmi ďakujeme.